teatrul bastion
Lista Forumurilor Pe Tematici
teatrul bastion | Inregistrare | Login

POZE TEATRUL BASTION

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mary24
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
25 - 56 ani
teatrul bastion / discutii participanti / desi cam tarziu, asteptam pareri si sugestii pentru editiile viitoare  
Autor
Mesaj Pagini: 1
war_angel
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
poate chiar un pic prea tarziu dar asta este ne iertati noi ne miscam mai greoi... poate ca motivul este ca in vara implinim 7 anisori de festival si in toamna mergem la scoala...
deci, cum spuneam... asteptam sa postati aici toate felicitarile, multumirile, ridicarile in slavi, si, daca tineti neaparat, nemultumirile voastre


pus acum 20 ani
   
aad88
Vizitator



Un an nou mai bun pt toata lumea!!!!! Sper k si anu asta sa se organizeze festivalul si sa ne vedem iar cu totii!

pus acum 20 ani
   
negruali
Membru

Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 1
Salut sunt Ali de la trupa CAlandrinon din Bucuresti ASE....cei cu Lectia de Ionescu de anul trecut...Am vrea si noi sa va onoram cu prezentza poate imi dati si mie mai multe info despre editia de anul acesta....VA ROG pe mailul care ar trebui sa fie


pus acum 20 ani
   
daniela
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
da mey carmen 7 ani...au trecut 7 ani ca 7 ore....park mai acum paseam pt prima oara pragul Teatrului Bastion...eram doar un copil pe vremea aia...un copil... iar totul mi se parea o joaca,o joaca care treptat treptat a fost tratata cu din ce in ce mai multa seriozitate,insa tot o joaca a ramas,o joaca d copii,din care treptat treptat nu vor ramane decat amintirile,amintirile celor mai frumoase momente din viata mea,momente superbe petrecute alaturi de voi... dana Trupa RECORD Cta

desi cam tarziu, asteptam pareri sugestii pentru editiile viitoare mey carmen ani...au trecut ani

31.4KB

Modificat de daniela (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la